vissza
alapkőletétel
A magyarok és szerbek egy új jövő építésébe kezdtek
2021. október 18.
A magyarok és szerbek egy új jövő építésébe kezdtek és ennek a jövőnek a magyarok és szerbek együtt lesznek a nyertesei - mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a szerbiai Horgoson, a Szeged-Szabadka vasútvonal felújításindító ünnepségén.
Orbán Viktor beszéde az új Duna-híd alapkőletételekor
2017. október 17.
2017. október 17. Komárom
© Minden jog fenntartva, 2026. | archívum | impresszum